Het voortbestaan van alle activiteiten en groei naar een Spiritueel Centrum (Ashram) hangt volledig af van donaties. Wij hechten veel waarde aan onze donateurs, daarom verzoeken wij jou het onderstaand donatie formulier in te vullen. Dit zodat wij jouw donatie kunnen verwerken en vervolgens persoonlijk contact met jou kunnen opnemen n.a.v. de door jou ingevulde gegevens. Heel hartelijk dank voor je donateurschap.
Iedereen die naar onze maandelijkse kirtans komt, weet dat aan het begin van de kirtan de Hanuman Chalisa wordt gereciteerd. De Hanuman Chalisa, een uit 40 tweeregelige strofen bestaand gedicht (chális betekent veertig) is in het Avadhi, de streektaal rondom... Lees verder »
Het vereren van moeders wordt al eeuwen gedaan. We weten dat in de oertijd van de Indiërs, de Grieken en Romeinen moeders en moedergodinnen al werden vereerd met geschenken en ceremonies. De hindoes zijn zelfs verder gegaan dat zij naast... Lees verder »